Yeah I've had a couple from there, just trying to see if I can get it any cheaper.
My problem is the YO grows beautiful haylege but everyone on the yard uses it and shares the cost which is fine, but my pony only eats half a small net 3-4 times a week and most of the others have 1-2 nets a night. The price is divided by the amount of horses not nets (if that makes sense) and its not cost effective for me. I have a large garage so will stock pile that with bales